نمونه سازی

در بازاریابی نوین، بسته بندی را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از محصول می دانند که می توان با افزایش سـطح بســته بنــدی ، جایــگاه فروشگــاهی کالا را افزایش داد. چرا که کارکردهای آن شامل:

1-نگهداری کالا، با استفاده از مناسب ترین مواد اولیه

2-ویترین تبلیغـات، با امکـان دیده شدن محصـول در میان رقبا

3-وسیله ارزش گذاری کالا، که با افزایش کیفیت بسته بندی، مشتری احساس بهتری از کالای خریداری شده خود خواهد داشت.

مجتمع بسته بندب گلدیس نفیس راه اندازی واحد ایده پردازی و با استفاده از معتبرترین رسانه های مکتوب و نرم افزاری دنیا می تواند ایده های شما را در مورد بسته بندی به اجرا رسانده و پیشنهادهای جدیدی برای شما داشته باشد.

در این رابطه این مجتمع با بهره گیری از دو روش ممکن می تواند برای محصول شما بسته بندی خاصی ایده پردازی کند.

1-طراحی بسته بندی ; با توجه به امکانات مجتمع شامل امکـان تولید جعبه چهارگوش، شش گوش، می توانیم با بررسی نوع، مدل جعبه، روش بسته بندی، مرکز ثقل محصول و نیازهای مشتری بهترین پیشنهاد را برای محصول ارائه کنیم .

2-طراحی گرافیکی ; که به دلیل امکانات مجتمع شامل چاپ متالایز ،هایبرید و یووی ماتریکس می تواند محصولی کاملاً متمایز از رقبا به مشتری عرضه نماید.

در هر دو روش فوق الذکر می توان امیدوار بود که شرایط متفاوتی را برای محصول رقم بزند. این واحد سعی می کند با نزدیک کردن ایده ها و نیازهای مشتری با شرایط بازار و بازاریابی، مناسب ترین بسته بندی را برای کالاهای پر تیراژ داخلی پیشنهاد دهد تا آن کالاها بتوانند به شرایط مناسب از نظر فروش و تبلیغات دست یابند.