یووی ماتریکس

یووی ماتریکس از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا است که مجتمع چاپ ماتریس برای اولین بار در سطح خاورمیانه به مشتریان خود معرفی نموده است.

این تکنولوژی به جز حفظ امنیت و تضمین اصلی بودن کالا، امکانات بسیار زیادی را برای تمایز و جذابیت در جعبه و کارتن نفیس ایجاد خواهد کرد که به اختصار در ذیل عنوان می‌گردد.

4- ایجاد ارزش افزوده:

هزینه‌های یووی ماتریکس در طرح‌های عمومی بسیار کمتر از ارزش افزوده ایجاد شده بر محصول است. می‌توان از این قابلیت جهت افزایش فروش بهره برد تا مشتری برای پرداخت قیمت‌های واقعی محصول شما آمادگی لازم را کسب نماید.

3- افزایش امنیت:

با توجه به پیشرفت تکنولوژی‌های چاپی، هولوگرام‌های کنونی بر روی جعبه‌ها خاصیت خود را از دست داده‌اند. ولی با بهره‌گیری از این تکنولوژی جدید می‌توان تمام یا بخشی از جعبه را با آرم مخصوص، هولوگرام نمود تا هیچ متقلب ماهری توان تقلید آن را نداشته باشد.

2- تمایز در بسته‌بندی:

شما میت‌وانید با بهره‌گیری از یووی ماتریکس بسته‌بندی غیر قابل تقلید برای محصول خود داشته باشید، یعنی به جز طرح گرافیکی جعبه، طرح یووی شما نیز می‌تواند منحصر به فرد باشد.

1- جلب توجه جعبه:

در زیر نورهای موضعی و استندهای فروشگاهی فرصت بسیار مناسبی برای دیده شدن بسته بندی‌هایی است که با یووی ماتریکس چاپ شده‌اند؛ تا حدی که تلالو رنگ و نور توجه خریدار را به بسته بندی معطوف می‌سازد.